-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комплект вихрострумового дефектоскопа
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-009724-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
513 260.84
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
04
год
14
хв
02
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
a1611cae20a74ded8972c5f73be7a1d1
Внутрішній номер закупівлі:
30268502
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-009724-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЦЕНТР АВІАЦІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41374577
-
Адреса:
81551, Україна, Львівська область, Бартатів, Шкільна , будинок 7
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Коперницький Ростислав Владиславович 380930052390 kopernitskiy@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
38340000-0 Прилади для вимірювання величинАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
513 260.84 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 15:15 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 15:15 - 18.09.2026 00:00
Період оскарження:
02.09.2026 15:15 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 18.09.2026 15:57
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴513 260.84 Комплект вихрострумового дефектоскопа