-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплект вихрострумового дефектоскопа
Оголошено тендер
513 260.84
UAH
Номер:
981bf560e43b49489d468258043d77ab
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-010482-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЦЕНТР АВІАЦІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41374577
-
Адреса:
81551, Україна, Львівська область, Бартатів, Шкільна , будинок 7
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЦЕНТР АВІАЦІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41374577
-
Адреса:
81551, Україна, Львівська область, Бартатів, Шкільна , будинок 7
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
513 260.84 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Комплект вихрострумового дефектоскопа
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
38340000-0 Прилади для вимірювання величин
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
02.09.2026 14:28
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Комплект вихрострумового дефектоскопа
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 01.11.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1007020 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Національної поліції України
Сума513 260.84 UAH