-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Оплата видатків з благоустрою населених пунктів. Придбання елементів дитячих майданчиків
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-009320-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 16:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 16:00)
191 750.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
22
год
21
хв
43
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
e4808158763541e2b78ca5e3e73cc1a9
Внутрішній номер закупівлі:
30268096
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-009320-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕКО-СЕРВІС БУРШТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44327692
-
Адреса:
77111, Україна, Івано-Франківська область, Бурштин, вул.Стуса В., будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Козак Леся 380979078502 kp_eko-servis@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігорАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
191 750.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 15:04 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 15:04 - 18.09.2026 16:00
Період оскарження:
02.09.2026 15:04 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 11:59
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴191 750.00 Гойдалка подвійна, пісочниця трансформер, пісочниця з кришкою, гойдалка-балансир, столик з сидіннями, гойдалка на пружині Коник, гойдалка подвійна із сидінням-гніздо, карусель з кермом