-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Оплата видатків з благоустрою населених пунктів. Придбання елементів дитячих майданчиків
Оголошено тендер
230 100.00
UAH
Номер:
7b89252f64b04935a68423e4098003e0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-011309-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕКО-СЕРВІС БУРШТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44327692
-
Адреса:
77111, Україна, Івано-Франківська область, Бурштин, вул.Стуса В., будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕКО-СЕРВІС БУРШТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44327692
-
Адреса:
77111, Україна, Івано-Франківська область, Бурштин, вул.Стуса В., будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
230 100.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Оплата видатків з благоустрою населених пунктів. Придбання елементів дитячих майданчиків
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
02.09.2026 14:50
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Гойдалка подвійна
Кількість
1 штука
Період постачання
до 05.10.2026
Пісочниця трансформер
Кількість
1 штука
Період постачання
до 05.10.2026
Пісочниця з кришкою
Кількість
1 штука
Період постачання
до 05.10.2026
Гойдалка-балансир
Кількість
3 штука
Період постачання
до 05.10.2026
Столик з сидіннями
Кількість
2 штука
Період постачання
до 05.10.2026
Гойдалка на пружині Коник
Кількість
1 штука
Період постачання
до 05.10.2026
Гойдалка подвійна із сидінням-гніздо
Кількість
1 штука
Період постачання
до 05.10.2026
Карусель з кермом
Кількість
3 штука
Період постачання
до 05.10.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяБурштинська
Сума230 100.00 UAH