• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Двері з алюмінію, двері металопластикові, з монтажем, за ДК 021:2015-44220000-8 Столярні вироби

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 13 днів (до 18.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 13 днів (до 18.09.26 00:00)

861 691.20 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
13
дн
15
год
52
хв
41
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 26ab834988eb4b07ae5b67689bc66e25
Внутрішній номер закупівлі: 30267794
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-009022-a   
Замовник: Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут
Контактна особа: Олександр Непомнящий +380933322897 oleksandr.nepomniashchyi@viti.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 861 691.20 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.09.2026 14:54 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2026 14:54 - 18.09.2026 00:00
Період оскарження: 02.09.2026 14:54 - 15.09.2026 00:00
Аукціон: з 18.09.2026 14:07

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴861 691.20 Двері з алюмінію, двері металопластикові, з монтажем