• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Двері з алюмінію, двері металопластикові, з монтажем, за ДК 021:2015-44220000-8 Столярні вироби

Оголошено тендер

1 034 029.44 UAH
Номер: 7310b04909474a86bcb246e79f75638c
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-02-009861-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут
Замовник: Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут
Очікувана вартість: 1 034 029.44 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Двері з алюмінію, двері металопластикові, з монтажем, за ДК 021:2015-44220000-8 Столярні вироби
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 02.09.2026 14:12

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума1 034 029.44 UAH