-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 50420000-5 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (50422000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування хірургічного обладнання (послуга з сервісного обслуговування гольмієвої медичної системи LITHO 30W Quanta System S.p.A.))
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-009008-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 15:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 15:00)
60 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
19
год
13
хв
32
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
6f510ef8e2f14b179f378801752ff9be
Внутрішній номер закупівлі:
30267790
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-009008-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНИЙ МЕДИЧНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР УРОЛОГІЇ І НЕФРОЛОГІЇ ІМ. В.І.ШАПОВАЛА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31437719
-
Адреса:
61037, Україна, Харківська область, Харків, Україна, 61037, Харківська обл., місто Харків, пр.Героїв Харкова, будинок 195
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Конотопська Тетяна Сергіївна 380577387155 tender_urology@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
60 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 14:53 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 14:53 - 18.09.2026 15:00
Період оскарження:
02.09.2026 14:53 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 12:49
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴60 000.00 Код ДК 021:2015: 50420000-5 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (50422000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування хірургічного обладнання (послуга з сервісного обслуговування гольмієвої медичної системи LITHO 30W Quanta System S.p.A.))