-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 50420000-5 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (50422000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування хірургічного обладнання (послуга з сервісного обслуговування гольмієвої медичної системи LITHO 30W Quanta System S.p.A.))
Оголошено тендер
72 000.00
UAH
Номер:
9a81672703b34c23a8c157e1439c71d0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-010548-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНИЙ МЕДИЧНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР УРОЛОГІЇ І НЕФРОЛОГІЇ ІМ. В.І.ШАПОВАЛА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31437719
-
Адреса:
61037, Україна, Харківська область, Харків, Україна, 61037, Харківська обл., місто Харків, пр.Героїв Харкова, будинок 195
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНИЙ МЕДИЧНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР УРОЛОГІЇ І НЕФРОЛОГІЇ ІМ. В.І.ШАПОВАЛА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31437719
-
Адреса:
61037, Україна, Харківська область, Харків, Україна, 61037, Харківська обл., місто Харків, пр.Героїв Харкова, будинок 195
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
72 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код ДК 021:2015: 50420000-5 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (50422000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування хірургічного обладнання (послуга з сервісного обслуговування гольмієвої медичної системи LITHO 30W Quanta System S.p.A.))
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
02.09.2026 14:30
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуга з сервісного обслуговування гольмієвої медичної системи LITHO 30W Quanta System S.p.A.
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума72 000.00 UAH