-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт асфальтного покриття дороги по вул. Різдвяна в с. Дубіївка, Черкаського району, Черкаської області (ділянка 3)
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-008977-a
Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстового документу "ТЕНДЕРНА ДОКУМЕНТАЦІЯ" (та додатків до неї), що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону (з урахуванням Особливостей). До розгляду не приймається тендерна пропозиція, ціна якої є вищою ніж очікувана вартість предмета закупівлі, визначена замовником в оголошенні про проведення цих відкритих торгів. Очікувана вартість предмета закупівлі в оголошенні про проведення цих відкритих торгів зазначена без урахування податку на додану вартість. Обсяг робіт - згідно додатку 2 до тендерної документації.
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
Розрахунок оплати за участь
-
Код ЄДРПОУ:
04410918
-
Адреса:
19602, Україна, Черкаська область, с. Руська Поляна, вул. Шевченка, буд. 67
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 852 475.00 Капітальний ремонт асфальтного покриття дороги по вул. Різдвяна в с. Дубіївка, Черкаського району, Черкаської області (ділянка 3)