-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт асфальтного покриття дороги по вул. Різдвяна в с. Дубіївка, Черкаського району, Черкаської області (ділянка 3)
Оголошено тендер
2 222 970.00
UAH
Номер:
f6ee41f82898411fbab03e994fd31f59
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-005453-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ РУСЬКОПОЛЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04410918
-
Адреса:
19602, Україна, Черкаська область, с. Руська Поляна, вул. Шевченка, буд. 67
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ РУСЬКОПОЛЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04410918
-
Адреса:
19602, Україна, Черкаська область, с. Руська Поляна, вул. Шевченка, буд. 67
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
2 222 970.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт асфальтного покриття дороги по вул. Різдвяна в с. Дубіївка, Черкаського району, Черкаської області (ділянка 3)
Примітки:
Категорія замовника - органи державної влади та органи місцевого самоврядування, зазначені у пункті 1 частини першої статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі"; вид закупівлі – процедура закупівлі (відкриті торги, з урахуванням особливостей, передбачених постановою КМУ від 12.10.2022р. №1178); Очікувана вартість предмета закупівлі в річному плані зазначена з урахуванням податку на додану вартість, оскільки операція з виконання робіт згідно даного предмета закупівлі підлягає оподаткуванню податком на додану вартість відповідно до законодавства
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
02.09.2026 11:33
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7461 - Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяДубіївка
Сума2 222 970.00 UAH