• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015: - 42510000-4 — Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої (Гідрофобний бактеріальний фільтр для хірургічного аспіратора)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 10:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 10:00)

80 750.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
17
год
41
хв
29
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 8c3677889dd14f47a97c851e9fe7e963
Внутрішній номер закупівлі: 30267685
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-008890-a   
Замовник: Державне некомерційне підприємство "Національний інститут раку"
Контактна особа: Едуард Оскольський +380506421030 eduard.oskolskyy@unci.org.ua https://unci.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 80 750.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.09.2026 14:49 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2026 14:49 - 18.09.2026 10:00
Період оскарження: 02.09.2026 14:49 - 15.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 11:41

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴80 750.00 Гідрофобний бактеріальний фільтр для хірургічного аспіратора