-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: - 42510000-4 — Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої (Гідрофобний бактеріальний фільтр для хірургічного аспіратора)
Оголошено тендер
96 900.00
UAH
Номер:
b408ca9c9f464cf1a085f777d8c77e52
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-005378-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державне некомерційне підприємство "Національний інститут раку"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02011976
-
Адреса:
03032, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Здановської Юлії, 33/43
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державне некомерційне підприємство "Національний інститут раку"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02011976
-
Адреса:
03032, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Здановської Юлії, 33/43
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
96 900.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: - 42510000-4 — Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої (Гідрофобний бактеріальний фільтр для хірургічного аспіратора)
Примітки:
Примітка:
Повинні бути сумісні з хірургічним аспіратором Vaculine Maxi M4X67000 (Bicakcilar)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
02.09.2026 11:31
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Гідрофобний бактеріальний фільтр для хірургічного аспіратора
Кількість
34 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума96 900.00 UAH