-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень б-1, б-2, б-3 будівлі віварію та господарського корпусу за адресою: вул. Гоголя 242 в м. Черкаси Черкаської області
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-008884-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
1 069 505.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
01
год
31
хв
50
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
fcf44d8eb00b4775925276da9903c498
Внутрішній номер закупівлі:
30267675
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-008884-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Черкаська обласна станція переливання крові Черкаської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02004835
-
Адреса:
18000, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Гоголя, 242
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лариса Каширська +380679810756 blood1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 069 505.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 14:49 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 14:49 - 18.09.2026 00:00
Період оскарження:
02.09.2026 14:49 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 18.09.2026 14:11
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 069 505.00 Поточний ремонт приміщень б-1, б-2, б-3 будівлі віварію та господарського корпусу за адресою: вул. Гоголя 242 в м. Черкаси Черкаської області