-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень б-1, б-2, б-3 будівлі віварію та господарського корпусу за адресою: вул. Гоголя 242 в м. Черкаси Черкаської області
Оголошено тендер
1 283 406.00
UAH
Номер:
62c082388e9f44f2988477a11b9d1733
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-010428-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Черкаська обласна станція переливання крові Черкаської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02004835
-
Адреса:
18000, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Гоголя, 242
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Черкаська обласна станція переливання крові Черкаської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02004835
-
Адреса:
18000, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Гоголя, 242
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 283 406.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт приміщень б-1, б-2, б-3 будівлі віварію та господарського корпусу за адресою: вул. Гоголя 242 в м. Черкаси Черкаської області
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Дата опублікування:
02.09.2026 14:27
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 283 406.00 UAH