• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт по усуненню аварій в житловому фонді багатоквартирного будинку ВК "ЖЕК "НОВОБУД-КОМФОРТ" за адресою: шосе Салтівське, 264-Б, місто Харків (код ДК 021:2015 - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)

Поточний ремонт по усуненню аварій в житловому фонді багатоквартирного будинку ВК "ЖЕК "НОВОБУД-КОМФОРТ" за адресою: шосе Салтівське, 264-Б, місто Харків (код ДК 021:2015 - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 09:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 09:00)

94 491.33 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
15
год
24
хв
12
сек
Гарантія - 2 800.00 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 0f3c75c7bc7d40fbb76556662694c821
Внутрішній номер закупівлі: 30267652
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-008869-a   
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Пилипенко Арина 380577252660 arinadgkh@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 94 491.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.09.2026 14:51 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2026 14:51 - 18.09.2026 09:00
Період оскарження: 02.09.2026 14:51 - 15.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 15:02

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴94 491.33 Поточний ремонт по усуненню аварій в житловому фонді багатоквартирного будинку ВК "ЖЕК "НОВОБУД-КОМФОРТ" за адресою: шосе Салтівське, 264-Б, місто Харків (код ДК 021:2015 - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)