-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт по усуненню аварій в житловому фонді багатоквартирного будинку ВК "ЖЕК "НОВОБУД-КОМФОРТ" за адресою: шосе Салтівське, 264-Б, місто Харків (код ДК 021:2015 - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Оголошено тендер
113 389.60
UAH
Номер:
c0743dbd3f374955b66b81e7bfd3f617
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-009602-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕПАРТАМЕНТ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43927048
-
Адреса:
61003, Україна, Харківська область, місто Харків, Конституції майдан, будинок 7
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43927048
-
Адреса:
61003, Україна, Харківська область, місто Харків, Конституції майдан, будинок 7
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
113 389.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт по усуненню аварій в житловому фонді багатоквартирного будинку ВК "ЖЕК "НОВОБУД-КОМФОРТ" за адресою: шосе Салтівське, 264-Б, місто Харків (код ДК 021:2015 - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Примітки:
Вид закупівлі - процедура закупівлі. З урахуванням положень постанови КМУ від 12.10. 2022 № 1178.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
02.09.2026 14:05
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт по усуненню аварій в житловому фонді багатоквартирного будинку ВК "ЖЕК "НОВОБУД-КОМФОРТ" за адресою: шосе Салтівське, 264-Б, місто Харків (код ДК 021:2015 - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 20.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписБюджет Харківської міської територіальної громади
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6011 - Експлуатація та технічне обслуговування житлового фонду
Адміністративно-територіальна класифікаціяХарків
Сума109 889.60 UAH
ДжерелоІнше
Опискошти ЖК, ЖБК та ОСББ (співфінансування)
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума3 500.00 UAH