• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

«Вертикальний підйомник для людей з обмеженими можливостями в комплекті з самонесучою шахтою (Код ДК 021:2015: 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання)»

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)

635 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
04
год
14
хв
11
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: dbd4ac564eb1410f9488ffba2a6bbec5
Внутрішній номер закупівлі: 30267580
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-008798-a   
Замовник: Комунальний заклад "Закарпатський академічний обласний український музично-драматичний театр імені братів Юрія-Августина та Євгена Шерегіїв" Закарпатської обласної ради
Контактна особа: Наталія Васянович +380502496669 muzzdramteatr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 635 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.09.2026 14:46 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2026 14:46 - 18.09.2026 00:00
Період оскарження: 02.09.2026 14:46 - 15.09.2026 00:00
Аукціон: з 18.09.2026 14:25

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴635 000.00 «Вертикальний підйомник для людей з обмеженими можливостями в комплекті з самонесучою шахтою (Код ДК 021:2015: 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання)»