• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

«Вертикальний підйомник для людей з обмеженими можливостями в комплекті з самонесучою шахтою (Код ДК 021:2015: 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання)»

Оголошено тендер

762 000.00 UAH
Номер: 4f8d5d7e580e4fc8a8998e70a70ff624
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-02-010907-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальний заклад "Закарпатський академічний обласний український музично-драматичний театр імені братів Юрія-Августина та Євгена Шерегіїв" Закарпатської обласної ради
Замовник: Комунальний заклад "Закарпатський академічний обласний український музично-драматичний театр імені братів Юрія-Августина та Євгена Шерегіїв" Закарпатської обласної ради
Очікувана вартість: 762 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Вертикальний підйомник для людей з обмеженими можливостями в комплекті з самонесучою шахтою (Код ДК 021:2015: 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання)»
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання
Дата опублікування: 02.09.2026 14:39

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
«Вертикальний підйомник для людей з обмеженими можливостями в комплекті з самонесучою шахтою (Код ДК 021:2015: 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання)»
Код ДК 021:2015: 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання
Кількість 1 комплект
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:4010 - Фінансова підтримка театрів
Адміністративно-територіальна класифікаціяУжгородська
Сума762 000.00 UAH