-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Змішувачі для умивальників, кухні, душові системи та гігієнічні душові комплекти
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-008790-a
Закупівля проводиться відповідно до Закону України "Про публічні закупівлі" від 25.12.2015 № 922-VIII (зі змінами) та з урахуванням Постанови КМУ №1178 від 12.10.2022 року «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами).
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 11:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 11:00)
86 188.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
15
год
37
хв
38
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
24542b7f7acf4c57b8170be4ac96d0d7
Внутрішній номер закупівлі:
30267572
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-008790-a
Замовник:
Головний логістичний центр Державної прикордонної служби України (військова частина 1575)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14373294
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Прядка Вадим Геннадійович 380992668725 GLC_1575@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
86 188.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 14:46 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 14:46 - 18.09.2026 11:00
Період оскарження:
02.09.2026 14:46 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 13:55
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴86 188.33 Змішувачі для умивальників, кухні, душові системи та гігієнічні душові комплекти