-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Змішувачі для умивальників, кухні, душові системи та гігієнічні душові комплекти
Оголошено тендер
103 426.00
UAH
Номер:
252f7ead00b44afa8c404c21e3223673
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-010239-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головний логістичний центр Державної прикордонної служби України (військова частина 1575)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14373294
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Головний логістичний центр Державної прикордонної служби України (військова частина 1575)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14373294
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
103 426.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Змішувачі для умивальників, кухні, душові системи та гігієнічні душові комплекти
Примітки:
Закупівля проводиться відповідно до Закону України "Про публічні закупівлі" від 25.12.2015 № 922-VIII (зі змінами) та з урахуванням Постанови КМУ №1178 від 12.10.2022 року «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами).
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
02.09.2026 14:22
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Змішувач для умивальника
Кількість
24 штука
Період постачання
до 07.10.2026
Душова система
Кількість
4 штука
Період постачання
до 07.10.2026
Гігієнічний душ
Кількість
4 штука
Період постачання
до 07.10.2026
Змішувач для кухні
Кількість
7 штука
Період постачання
до 07.10.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума103 426.00 UAH