• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з ремонту колісних пар самохідного рухомого складу типу АГД-1А

Більш детальна інформація розміщена в тендерній документації та проєкті договору

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 18 днів (до 21.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 18 днів (до 21.09.26 00:00)

2 610 400.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
18
дн
01
год
32
хв
07
сек
Гарантія - 78 312.00 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 822c28ef3a9d4b36ac3c4e09f1027af1
Внутрішній номер закупівлі: 30266887
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-008081-a   
Замовник: Регіональна філія "Південно-Західна залізниця" АТ "Укрзалізниця"
Контактна особа: Андрій Остринський +380444654972 ostrynskyi@sw.uz.gov.ua http://swrailway.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50220000-3 Послуги з ремонту, технічного обслуговування залізничного транспорту і пов’язаного обладнання та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 2 610 400.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.09.2026 14:24 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2026 14:24 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження: 02.09.2026 14:24 - 18.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 15:03

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 610 400.00 Послуги з ремонту колісних пар самохідного рухомого складу типу АГД-1А