• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з ремонту колісних пар самохідного рухомого складу типу АГД-1А

Оголошено тендер

3 132 480.00 UAH
Номер: 805c388d93ff420a806497bb20b8b1cd
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-02-009810-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Регіональна філія "Південно-Західна залізниця" АТ "Укрзалізниця"
Замовник: Регіональна філія "Південно-Західна залізниця" АТ "Укрзалізниця"
Очікувана вартість: 3 132 480.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з ремонту колісних пар самохідного рухомого складу типу АГД-1А
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50220000-3 Послуги з ремонту, технічного обслуговування залізничного транспорту і пов’язаного обладнання та супутні послуги
Дата опублікування: 02.09.2026 14:11

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума3 132 480.00 UAH