-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Фурнітура різна
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-007666-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 15:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 15:00)
56 804.42
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
21
год
21
хв
51
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
3f24fbf2d7854e358cf173cbef343f9e
Внутрішній номер закупівлі:
30266464
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-007666-a
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321481
-
Адреса:
29003, Україна, Хмельницька область, Хмельницький
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Семенюк Аріна Віталіївна 380932947729 avsemenik@nadpsu.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39290000-1 Фурнітура різнаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
56 804.42 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 14:10 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 14:10 - 18.09.2026 15:00
Період оскарження:
02.09.2026 14:10 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 14:14
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴56 804.42 Фурнітура різна