• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Фурнітура різна

Оголошено тендер

68 165.30 UAH
Номер: f58f7c0f6308468f807dfb5e07c89ae2
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-02-008959-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960)
Замовник: НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960)
Очікувана вартість: 68 165.30 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Фурнітура різна
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різна
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 02.09.2026 13:44

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Гачок меблевий великий Виробник ДС.
Код ДК 021:2015: 39298900-6 Декоративні вироби різні
Кількість 140 штука
Період постачання до 20.10.2026
Заглушка труби 20х20 мм Виробник ДС.
Код ДК 021:2015: 39298900-6 Декоративні вироби різні
Кількість 320 штука
Період постачання до 20.10.2026
Заглушка до конфірмата самоклеюча Виробник ДС.
Код ДК 021:2015: 39298900-6 Декоративні вироби різні
Кількість 9000 штука
Період постачання до 20.10.2026
Ручка UN 8303/96 хром Виробник ДС.
Код ДК 021:2015: 39298900-6 Декоративні вироби різні
Кількість 920 штука
Період постачання до 20.10.2026
Кутник металевий 20х20 мм Виробник ДС.
Код ДК 021:2015: 39298900-6 Декоративні вироби різні
Кількість 3000 штука
Період постачання до 20.10.2026
Ніжка–цвях подвійна Виробник ДС.
Код ДК 021:2015: 39298900-6 Декоративні вироби різні
Кількість 3000 штука
Період постачання до 20.10.2026
Труба хромована д 25 мм Виробник ДС.
Код ДК 021:2015: 39298900-6 Декоративні вироби різні
Кількість 132 погонний метр
Період постачання до 20.10.2026
Ніжка-чашка 27 мм Виробник ДС.
Код ДК 021:2015: 39298900-6 Декоративні вироби різні
Кількість 300 штука
Період постачання до 20.10.2026
Нога хромована для столу 60/710 мм Виробник ДС.
Код ДК 021:2015: 39298900-6 Декоративні вироби різні
Кількість 5 штука
Період постачання до 20.10.2026
Направляюча телескопічна 550 мм Виробник ДС.
Код ДК 021:2015: 39298900-6 Декоративні вироби різні
Кількість 3 штука
Період постачання до 20.10.2026
Ніжка хромована 50/100 мм Виробник ДС.
Код ДК 021:2015: 39298900-6 Декоративні вироби різні
Кількість 20 штука
Період постачання до 20.10.2026
Дзеркало ДСТУ
Код ДК 021:2015: 39299300-7 Скляні дзеркала
Кількість 1.6 метр квадратний
Період постачання до 20.10.2026
Колесо-ролик Д 40 мм Виробник ДС.
Код ДК 021:2015: 39298900-6 Декоративні вироби різні
Кількість 10 штука
Період постачання до 20.10.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКПКВ – 1002030 (ЗФ та СФ)
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума68 165.30 UAH