-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з очищення покрівлі та водовідвідних зон будівлі від снігу, льоду, бурульок, листя, гілок, сміття та інших сторонніх предметів за адресою: м. Київ, пр. Академіка Глушкова, 1 павільйон 3; 90620000-9 — Послуги з прибирання снігу за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник».
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-007589-a
Завершена
191 666.67
UAH без ПДВ
Номер:
6b8d554ce2724779a8cedb7c9b9f55fb
Внутрішній номер закупівлі:
30266382
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-007589-a
Замовник:
Національний центр "Мала академія наук України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32827468
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, Київ, вул. Дегтярівська, 38-44, офіс 1006
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Куриленко Наталія Миколаївна +380664730782 kurylenko.man@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
90620000-9 Послуги з прибирання снігуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації (ід. UA-2026-08-13-003847-a)
Очікувана вартість:
191 666.67 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Умови поставки:
дата подання заявки - 100%
- Подіядата подання заявки
- Розмір100%
- ТипПовторювана поставка
- Період у днях2 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Очищення покрівлі та водовідвідних зон від листя, гілок, сміття та інших сторонніх предметів
Кількість
2 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
03187, Україна, м. Київ, м. Київ, м. Київ, проспект Академіка Глушкова, 1, пав. №3
На карті
Очищення покрівлі та водовідвідних зон від снігу та льодових утворень, у тому числі видалення небезпечних бурульок
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
03187, Україна, м. Київ, м. Київ, м. Київ, проспект Академіка Глушкова, 1, пав. №3
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Клінер Інвест"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41578968
-
Контактна особа:
Бутко Дмитро Олександрович +380961522019
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Січових стрільців, буд. 57, оф.2
Ціна пропозиції
191 666.67 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 14:19
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
4fa6e33ec26646918ee7c7061457e208
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-007589-a-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Клінер Інвест"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41578968
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Січових стрільців, буд. 57, оф.2
Номер договору:
280826
Сума договору:
230 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
191 666.67 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний