• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Послуги з очищення покрівлі та водовідвідних зон будівлі від снігу, льоду, бурульок, листя, гілок, сміття та інших сторонніх предметів за адресою: м. Київ, пр. Академіка Глушкова, 1 павільйон 3; 90620000-9 — Послуги з прибирання снігу за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник».

Оголошено тендер

230 000.00 UAH
Номер: 92e22479b1a1407f8650cd2d856c94b0
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-004781-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: Національний центр "Мала академія наук України"
Замовник: Національний центр "Мала академія наук України"
Очікувана вартість: 230 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з очищення покрівлі та водовідвідних зон будівлі від снігу, льоду, бурульок, листя, гілок, сміття та інших сторонніх предметів за адресою: м. Київ, пр. Академіка Глушкова, 1 павільйон 3; 90620000-9 — Послуги з прибирання снігу за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник».
Примітки: Відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей: відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями (ід. UA-2026-08-13-003847-a у)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 90620000-9 Послуги з прибирання снігу
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 31.08.2026 11:53

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201120 - Забезпечення діяльності Національного центру «Мала академія наук України», Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, заходи з позашкільної роботи, проведення всеукраїнських та міжнародних олімпіад у сфері освіти
Сума230 000.00 UAH