• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ГІОЦ-26П_120_ВО Послуги з технічного обслуговування дизель-генератора SDMO GS410SK (Київське відділення)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 18 днів (до 21.09.26 10:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 18 днів (до 21.09.26 10:00)

80 400.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
18
дн
11
год
32
хв
01
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: f730bfc6ee564d458464f1e2de9d9515
Внутрішній номер закупівлі: 30266380
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-007563-a   
Замовник: Філія «Головний інформаційно-обчислювальний центр» акціонерного товариства «Українська залізниця»
Контактна особа: Скринецький Вадим Віталійович 380444650967 skrynetskyi.v.v@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 80 400.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.09.2026 14:11 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2026 14:11 - 21.09.2026 10:00
Період оскарження: 02.09.2026 14:11 - 18.09.2026 00:00
Аукціон: з 22.09.2026 13:45

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴80 400.00 Послуги з технічного обслуговування дизель-генератора SDMO GS410SK (Київське відділення)