• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування дизель-генератора SDMO GS410SK (Київське відділення)

Оголошено тендер

96 480.00 UAH
Номер: b8edd5dc266640e3b14cd73e6fd0dbb4
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-02-008932-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Філія «Головний інформаційно-обчислювальний центр» акціонерного товариства «Українська залізниця»
Замовник: Філія «Головний інформаційно-обчислювальний центр» акціонерного товариства «Українська залізниця»
Очікувана вартість: 96 480.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з технічного обслуговування дизель-генератора SDMO GS410SK (Київське відділення)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Дата опублікування: 02.09.2026 13:43

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума96 480.00 UAH