-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ЦЗВ-26Т_309_ВО: Підкладка роздільного скріплення для залізничної колії на залізобетонних шпалах типу Р65 (34940000-8 Залізничне обладнання)
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-007065-a
Категорія замовника: юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, зазначені у пункті 4 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Місцезнаходження замовника: 03049, Україна, Київська область, м. Київ, проспект Повітряних Сил, будинок 11/15. Категорія замовника: юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, зазначені у пункті 4 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі».
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 12:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 12:00)
3 988 612.17
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
16
год
37
хв
03
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
ffd1a8f82bdc4f15ab78afbee0891d5d
Внутрішній номер закупівлі:
30265864
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-007065-a
Замовник:
Філія "Центр забезпечення виробництва" АТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081347
-
Адреса:
03049, Україна, Київська область, Київ, Україна, Київ, проспект Повітрофлотський 11/15
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Євгеній Касаткін 380444650866 kasatkin.y.y@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34940000-8 Залізничне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 988 612.17 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 13:47 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 13:47 - 18.09.2026 12:00
Період оскарження:
02.09.2026 13:47 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 13:34
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 988 612.17 Лот 1 - Залізничне обладнання