• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Підкладка роздільного скріплення для залізничної колії на залізобетонних шпалах типу Р65 (34940000-8 Залізничне обладнання)

Оголошено тендер

4 786 334.60 UAH
Номер: 132c680840e845b087bf5e3823a4abac
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-02-008137-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Філія "Центр забезпечення виробництва" АТ "Укрзалізниця"
Замовник: Філія "Центр забезпечення виробництва" АТ "Укрзалізниця"
Очікувана вартість: 4 786 334.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Підкладка роздільного скріплення для залізничної колії на залізобетонних шпалах типу Р65 (34940000-8 Залізничне обладнання)
Примітки: Категорія замовника: юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, зазначені у пункті 4 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Місцезнаходження замовника: 03049, Україна, Київська область, м. Київ, проспект Повітряних Сил, будинок 11/15. Категорія замовника: юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, зазначені у пункті 4 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі».
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 34940000-8 Залізничне обладнання
Дата опублікування: 02.09.2026 13:15

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума4 786 334.60 UAH