-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
43260000-3 Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича техніка (Екскаватор - навантажувач 4СХ Sitemaster або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-006783-a
Екскаватор - навантажувач 4СХ Sitemaster або еквівалент, для потреб Трипільської ТЕС ПАТ "Центренерго". Кількість: 1 шт
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 18.09.26 21:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 18.09.26 21:00)
5 124 006.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
02
год
41
хв
55
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
6c4110806cdf402e87ed944d854dd545
Внутрішній номер закупівлі:
30265586
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-006783-a
Замовник:
Публічне Акціонерне Товариство "Центренерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22927045
-
Адреса:
08711, Україна, Київська область, смт Козин, Обухівський район
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Дронь Олена Анатоліївна 380443640245 olena.dron@centrenergo.com
Класифікатор ДК 021:2015:
43260000-3 Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича технікаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 124 006.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 13:35 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 13:35 - 18.09.2026 21:00
Період оскарження:
02.09.2026 13:35 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 12:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 124 006.00 Екскаватор - навантажувач 4СХ Sitemaster або еквівалент (Додаток №3 до Тендерної документації)