• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Екскаватор - навантажувач 4СХ Sitemaster або еквівалент

Оголошено тендер

6 148 807.25 UAH
Номер: 73ad84ac3cc14b6fa3258a96ea2704ec
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-18-012537-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Публічне Акціонерне Товариство "Центренерго"
Замовник: Публічне Акціонерне Товариство "Центренерго"
Очікувана вартість: 6 148 807.25 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Екскаватор - навантажувач 4СХ Sitemaster або еквівалент
Примітки: для ТпТЕС
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 43260000-3 Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича техніка
Дата опублікування: 18.08.2026 15:33

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума6 148 807.25 UAH