-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Автоматичний біохімічний аналізатор
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-006724-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 14:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 14:00)
789 719.63
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
19
год
41
хв
50
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
9ba8319a610b4d48860ebf5234e01f0e
Внутрішній номер закупівлі:
30265547
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-006724-a
Замовник:
Державна установа "Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по Херсонській області"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08734569
-
Адреса:
73003, Україна, Херсонська область, м. Херсон, вул. Кременчуцька, 86
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олексій Середа +380503967372 o.sereda@tmo.mvs.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
789 719.63 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 13:33 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 13:33 - 18.09.2026 14:00
Період оскарження:
02.09.2026 13:33 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 13:22
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴789 719.63 Автоматичний біохімічний аналізатор