-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автоматичний біохімічний аналізатор
Оголошено тендер
845 000.00
UAH
Номер:
e00c660bc329463d9fa4645c1bb45c79
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-007792-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державна установа "Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по Херсонській області"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08734569
-
Адреса:
73003, Україна, Херсонська область, м. Херсон, вул. Кременчуцька, 86
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна установа "Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по Херсонській області"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08734569
-
Адреса:
73003, Україна, Херсонська область, м. Херсон, вул. Кременчуцька, 86
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
845 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Автоматичний біохімічний аналізатор
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізатори
НК 024:2023:
56676 Біохімічний багатоканаловий аналізатор лабораторний IVD (діагностика in vitro) автоматичний
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
02.09.2026 12:58
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Автоматичний біохімічний аналізатор
×
-
НК 024:2023:
56676 Біохімічний багатоканаловий аналізатор лабораторний IVD (діагностика in vitro) автоматичний
Кількість
1 комплект
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1001050 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Міністерства внутрішніх справ України, підготовка кадрів закладами вищої освіти із специфічними умовами навчання
Сума845 000.00 UAH