-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кутник, труба (підпункт 6 пункт 13 постанови КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178)
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-006688-a
Завершена
811 049.60
UAH з ПДВ
Номер:
17dd9722739e4f0884d538f62a16e9ca
Внутрішній номер закупівлі:
30265484
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-006688-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "СУМИОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23293513
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Михайлов Владислав Володимиров 05425659379 sz01@soe.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44210000-5 Конструкції та їх частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
811 049.60 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Труба ДУ 25х2,8 (6,05- 3262 08кп/1-3пс)
Кількість
0.2 тонна
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Проф. труба 40х20х2 6м
Кількість
0.594 тонна
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Проф. труба 20х30х2 6м
Кількість
0.218 тонна
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Проф. труба 40х40х2 6м
Кількість
0.403 тонна
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Проф. труба 20х20х2 6м
Кількість
0.273 тонна
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Проф. труба 50х25х2 6м
Кількість
0.269 тонна
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Проф. труба 30х30х3 6м
Кількість
0.107 тонна
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Проф. труба 30х30х2 6м
Кількість
0.15 тонна
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Проф. труба 50х50х2 6м
Кількість
0.219 тонна
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Сталь труба 40*20*2 (6,05- 8645 3 сп)
Кількість
1.5 тонна
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Сталь труба 40*40х3 (6,05- 8645 3 сп)
Кількість
0.126 тонна
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Сталь труба 50х30х3 (6,05- 8645 3 сп)
Кількість
1.047 тонна
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Сталь труба 50х50х3 (6,05- 8645 3 сп)
Кількість
0.266 тонна
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Сталь труба 100х100х3 (6,05- 8645 3 сп)
Кількість
0.11 тонна
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Труба сталева 15х2,8 (6,05- 10705 3пс)
Кількість
0.03 тонна
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Труба сталева 20х3,2 (6,05- 10705 3пс)
Кількість
0.02 тонна
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Труба сталева 25х3,2 (6,05- 10705 3пс)
Кількість
0.03 тонна
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Труба сталева 32х4,0 (6,05- 10705 3пс)
Кількість
0.04 тонна
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Труба сталева 40х4,0 (6,05- 10705 3пс)
Кількість
0.04 тонна
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Труба сталева 50х4,5 (6,05- 10705 3пс)
Кількість
0.05 тонна
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Труба сталева 65х4,5 (6,05- 10705 3пс)
Кількість
0.04 тонна
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Труба сталева 80х4,5 (6,05- 10705 3пс)
Кількість
0.06 тонна
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Труба сталева 90х4,5 (6,05- 10705 3пс)
Кількість
0.06 тонна
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Труба сталева 100х5,0 (6,05- 10705 3пс)
Кількість
0.81 тонна
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Сталь кутник 45х45х5 (6,05- 8509 3 сп)
Кількість
0.012 тонна
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Сталь кутник 50х50х5 (6,05- 8509 3 сп)
Кількість
2.86 тонна
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Сталь кутник 70х70х5 (6,05- 8509 3 сп)
Кількість
0.4 тонна
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Сталь кутник 75х75х6 (12,05- 8509 3пс)
Кількість
1 тонна
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Сталь кутник 110х110мм 14мм (12,05 – 8905 09Г2С)
Кількість
1.64 тонна
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Сталь кутник 160х160х10( 6,05- 8509 3 сп)
Кількість
0.1 тонна
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «КОНТИНЕНТ СТАЛЬ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
42126934
-
Адреса:
08371, Україна, Київська область, Перегуди, вул. Центральна, буд. 65Б,
Ціна пропозиції
811 049.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 13:31
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
acd1cc48bbd14f41bc578160a6e85949
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-006688-a-a1
Постачальник:
ТОВ «КОНТИНЕНТ СТАЛЬ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
42126934
-
Адреса:
08371, Україна, Київська область, Перегуди, вул. Центральна, буд. 65Б,
Номер договору:
3108/1
Сума договору:
811 049.60 UAH з ПДВ
Сума договору:
675 874.69 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний