-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Кутник, труба (підпункт 6 пункт 13 постанови КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178)
Оголошено тендер
811 049.60
UAH
Номер:
4b34c8f595364e099aad42b884404f4f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-28-005388-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "СУМИОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23293513
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "СУМИОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23293513
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
811 049.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Кутник, труба (підпункт 6 пункт 13 постанови КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44210000-5 Конструкції та їх частини
Дата опублікування:
28.08.2026 11:55
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Відкриті торги з особливостями по закупівлі конструкцій та їх частин (Кутник, труба), код 44210000-5 згідно ДК 021:2015, оголошення про проведення якої розміщене через авторизований електронний майданчик в електронній системі закупівель за №UA-2026-08-11-001581-a, відмінено через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами й доповненнями) (далі – Особливості здійснення публічних закупівель). Враховуючи вищезазначене, здійснення закупівлі конструкцій та їх частин (Кутник, труба), код 44210000-5 згідно ДК 021:2015, шляхом проведення закупівлі без використання електронної системи закупівель на підставі підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель, є обґрунтованим
-
Дата публікації:
28.08.2026 11:55
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума811 049.60 UAH