• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

03450000-9 РОЗСАДНИЦЬКА ПРОДУКЦІЯ; 03452000-3 ДЕРЕВА - (Вишня дрібнопильчаста «Канзан» (Prunus serrulata «Kanzan»); Ліквідамбр смолоносний (Liquidambar styraciflua); Платан західний (Platanus occidentalis)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 19.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 19.09.26 00:00)

321 846.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
04
год
13
хв
00
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 2ac479cb04fc4e988340ddf29548dd68
Внутрішній номер закупівлі: 30265324
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-006523-a   
Замовник: Міське комунальне підприємство "Вінницязеленбуд"
Контактна особа: Ніколюк Олеся Володимирівна 380982745707 nikolukolesa2@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 03450000-9 Розсадницька продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 321 846.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.09.2026 13:24 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2026 13:24 - 19.09.2026 00:00
Період оскарження: 02.09.2026 13:24 - 16.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 13:12

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴321 846.00 03450000-9 РОЗСАДНИЦЬКА ПРОДУКЦІЯ; 03452000-3 ДЕРЕВА - (Вишня дрібнопильчаста «Канзан» (Prunus serrulata «Kanzan»); Ліквідамбр смолоносний (Liquidambar styraciflua); Платан західний (Platanus occidentalis)