• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

03450000-9 РОЗСАДНИЦЬКА ПРОДУКЦІЯ; 03452000-3 ДЕРЕВА - (Вишня дрібнопильчаста «Канзан» (Prunus serrulata «Kanzan»); Ліквідамбр смолоносний (Liquidambar styraciflua); Платан західний (Platanus occidentalis)

Оголошено тендер

386 215.20 UAH
Номер: 1d8a061056c14254b0fd8929b0620f3e
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-02-008069-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Міське комунальне підприємство "Вінницязеленбуд"
Замовник: Міське комунальне підприємство "Вінницязеленбуд"
Очікувана вартість: 386 215.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 03450000-9 РОЗСАДНИЦЬКА ПРОДУКЦІЯ; 03452000-3 ДЕРЕВА - (Вишня дрібнопильчаста «Канзан» (Prunus serrulata «Kanzan»); Ліквідамбр смолоносний (Liquidambar styraciflua); Платан західний (Platanus occidentalis)
Примітки: Відповідно до постанови КМУ № 1178 від 12.10.2022 року
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 03450000-9 Розсадницька продукція
Дата опублікування: 02.09.2026 13:12

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Вишня дрібнопильчаста «Канзан» (Prunus serrulata «Kanzan»)
Код ДК 021:2015: 03452000-3 Дерева
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.10.2026
Ліквідамбр смолоносний (Liquidambar styraciflua)
Код ДК 021:2015: 03452000-3 Дерева
Кількість 9 штука
Період постачання до 31.10.2026
Платан західний (Platanus occidentalis)
Код ДК 021:2015: 03452000-3 Дерева
Кількість 23 штука
Період постачання до 31.10.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяВінниця
Сума386 215.20 UAH