-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кейтерингові послуги
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-006527-a
Завершена
339 790.00
UAH без ПДВ
Номер:
4fcc53cb02674d4297e4e4e56e04f323
Внутрішній номер закупівлі:
30265313
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-006527-a
Замовник:
ДЕЛЯТИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №3 ДЕЛЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20566034
-
Адреса:
78442, Україна, Івано-Франківська область, смт Делятин, ВУЛИЦЯ АВІАЦІЙНА, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Микитин Лілія Йосифівна 380965752431 lchovghan@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації (Закупівля №UA-2026-08-24-010749-a)
Очікувана вартість:
339 790.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
З державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти
Кількість
1702 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
78442, Україна, Івано-Франківська область, смт Делятин, ВУЛИЦЯ АВІАЦІЙНА, будинок 4
На карті
За рахунок коштів місцевого бюджету
Кількість
1021 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
78442, Україна, Івано-Франківська область, смт Делятин, ВУЛИЦЯ АВІАЦІЙНА, будинок 4
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Дацька Петрунеля Михайлівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2649118463
-
Контактна особа:
Дацька П.М. 380671053575
-
Адреса:
78442, Україна, Івано-Франківська область, смт Делятин, Авіаційна 168
Ціна пропозиції
339 790.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 13:24
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
6fc4840267464f26a157a93372ca2841
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-006527-a-a1
Постачальник:
ФОП Дацька Петрунеля Михайлівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2649118463
-
Адреса:
78442, Україна, Івано-Франківська область, смт Делятин, Авіаційна 168
Номер договору:
Г-21
Сума договору:
312 986.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.09.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
02.09.2026 00:00
Статус:
Підписаний