-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Кейтерингові послуги
Оголошено тендер
339 790.00
UAH
Номер:
23962dec3efd45e4865265d52405dba2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-007914-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
ДЕЛЯТИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №3 ДЕЛЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20566034
-
Адреса:
78442, Україна, Івано-Франківська область, смт Делятин, ВУЛИЦЯ АВІАЦІЙНА, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕЛЯТИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №3 ДЕЛЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20566034
-
Адреса:
78442, Україна, Івано-Франківська область, смт Делятин, ВУЛИЦЯ АВІАЦІЙНА, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
339 790.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Кейтерингові послуги
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
02.09.2026 13:04
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Відсутність учасників аукціону при проведенні відкритих торгів з особливостями
-
Дата публікації:
02.09.2026 13:04
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
З державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти
Кількість
1702 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
За рахунок коштів місцевого бюджету
Кількість
1021 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписДержавний бюджет
Сума270 000.00 UAH
ДжерелоІнше
ОписМісцевий бюджет
Сума69 790.00 UAH