-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Мобільна система ультразвукової діагностики з лінійним та конвексним датчиками
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-006357-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 01:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 01:00)
730 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
08
год
51
хв
01
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
d5a327c80a724129b8bc3da2a4f6c9b0
Внутрішній номер закупівлі:
30265158
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-006357-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЦЕНТР ЗДОРОВ'Я ТА РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01984369
-
Адреса:
79029, Україна, Львівська область, місто Львів, вул. Антоновича В., будинок 117
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тарас Стронціцький +380688411178 tarasstrontsitskyt@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
730 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 13:14 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 13:14 - 18.09.2026 01:00
Період оскарження:
02.09.2026 13:14 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 11:56
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴730 000.00 Мобільна система ультразвукової діагностики з лінійним та конвексним датчиками