• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Мобільна система ультразвукової діагностики з лінійним та конвексним датчиками

Оголошено тендер

781 100.00 UAH
Номер: c285fa1d73214ed7a71311de401f6542
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-02-005963-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЦЕНТР ЗДОРОВ'Я ТА РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЦЕНТР ЗДОРОВ'Я ТА РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ"
Очікувана вартість: 781 100.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Мобільна система ультразвукової діагностики з лінійним та конвексним датчиками
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
НК 024:2023: 40761 Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації
Дата опублікування: 02.09.2026 11:48

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписСпонсорські кошти
Сума181 100.00 UAH
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума600 000.00 UAH