• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100) за кодом Єдиного закупівельного словника ДК 021:2015 09110000-3 Тверде паливо

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 13:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 13:00)

1 166 650.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
21
год
29
хв
50
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 1d7c373495834d32a21a8d40d49f536e
Внутрішній номер закупівлі: 30265075
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-006282-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАПОРІЗЬКИЙ ОБЛАСНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ АЛЬТА ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Контактна особа: Ярош Ольга Станіславівна 380938905491 OL.JAROSHS@GMAIL.COM
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 166 650.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.09.2026 13:09 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2026 13:09 - 18.09.2026 13:00
Період оскарження: 02.09.2026 13:09 - 15.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 12:53

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 166 650.00 Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100) за кодом Єдиного закупівельного словника ДК 021:2015 09110000-3 Тверде паливо