-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100) за кодом Єдиного закупівельного словника ДК 021:2015 09110000-3 Тверде паливо
Оголошено тендер
1 399 980.00
UAH
Номер:
8596979a86b34d11b29b9461afb8853f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-007022-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАПОРІЗЬКИЙ ОБЛАСНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ АЛЬТА ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20509042
-
Адреса:
69096, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, вулиця Краєвидна, будинок 1-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАПОРІЗЬКИЙ ОБЛАСНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ АЛЬТА ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20509042
-
Адреса:
69096, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, вулиця Краєвидна, будинок 1-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 399 980.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100) за кодом Єдиного закупівельного словника ДК 021:2015 09110000-3 Тверде паливо
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
02.09.2026 12:25
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗапорізька
Сума1 399 980.00 UAH