• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015 код 09110000-3 – Тверде паливо (вугілля кам’яне на період жовтень 2019-квітень 2020 року)

Завершена

4 064 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 40 640.00 UAH
Номер: 9395296612c34a5580cb76b78685f3f1
Внутрішній номер закупівлі: 3026503
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-12-21-003163-a   
Замовник: Відділ освіти, молоді та спорту Знам'янської Районної державної адміністрації Кіровоградської області
Контактна особа: Юлія Беркут +380951115466 viddilosvituznam@gmail.com http://oms.zn.kr-admin.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 4 064 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 40 640.00 UAH
Період уточнення: 21.12.2018 15:45 - 28.12.2018 12:00
Період прийому пропозицій: 21.12.2018 15:45 - 07.01.2019 12:00
Аукціон: 09.01.2019 12:53 - 09.01.2019 13:14
Період кваліфікації: 09.01.2019 13:14 - 30.01.2019 09:44
Період завантаження договору: 09.01.2019 13:14 - 29.01.2019 13:14

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 код 09110000-3 – Тверде паливо (вугілля кам’яне на період жовтень 2019-квітень 2020 року)
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 827 тонни
Період постачання до 30.04.2020
Місце постачання 27400, Україна, Кіровоградська область, м. Знам'янка, вул.Трудова, 4 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Вугільна компанія центр

Оскарження: 09.01.2019 13:14 - 10.02.2019 00:00
Початкова пропозиція 4 005 540.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
4 005 540.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.01.2019 09:44
Документи 13
Скарги 0
ТОВ "ЄВРОАЛЬЯНС ЛТД"
Початкова пропозиція 4 058 630.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
4 058 630.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 4
Скарги 0

Контракти

Номер: f7e36d1ec54744dda12b7ec71244bcf6
Ідентифікатор договору: UA-2018-12-21-003163-a-b1
Постачальник: ТОВ Вугільна компанія центр
Номер договору: 85
Сума договору: 4 005 540.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 19.02.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання: 19.02.2019 11:00
Статус:
Підписаний
pdf
договір_85 вугілля.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
дод.угода№1 до вугілля 2 частина.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
дод.угода вугілля центр.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
вугілля дод.угода4.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ду вугілля 20.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ду вугілля.pdf
p7s
sign.p7s