• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015 код 09110000-3 – Тверде паливо (вугілля кам’яне на період жовтень 2019-квітень 2020 року)

4 005 540.00 UAH з ПДВ
Номер: f7e36d1ec54744dda12b7ec71244bcf6
Ідентифікатор договору: UA-2018-12-21-003163-a-b1
Замовник: Відділ освіти, молоді та спорту Знам'янської Районної державної адміністрації Кіровоградської області
Постачальник: ТОВ Вугільна компанія центр
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору: 85
Дата підписання: 19.02.2019 11:00
Період дії договору: 19.02.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору: 4 005 540.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 4 005 540.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 код 09110000-3 – Тверде паливо (вугілля кам’яне на період жовтень 2019-квітень 2020 року)
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 827 тонни
Період постачання до 30.04.2020
Місце постачання 27400, Україна, Кіровоградська область, м. Знам'янка, вул.Трудова, 4 На карті

Внесені зміни

    Номер: e877d0ad80ed4c93943f47ca4cd66953
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зменшення суми бюджетних зобов'язань
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 19.02.2019 17:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
дод.угода№1 до вугілля 2 частина.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: f329f30467af4f2fbe15dad2c9371b53
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Збільшення суми бюджетних зобов'язань
    Номер додаткової угоди: 3
    Дата внесення змін до договору: 16.09.2019 08:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
дод.угода вугілля центр.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: a36224df6de946b582beb88a9421706a
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: П.3.1. Ціна цього Договору становить: 1046924,00 грн.
    Номер додаткової угоди: 4
    Дата внесення змін до договору: 19.12.2019 16:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
вугілля дод.угода4.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: d65f062acf7b41e3b0832c26aa1cb2cd
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зміни умов у зв’язку із продовженням строку дії договору, достатнього для проведення процедури закупівлі на початок наступного року, в обсязі, що не перевищує 20% суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році, якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку
    Номер додаткової угоди: 5
    Дата внесення змін до договору: 28.12.2019 16:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ду вугілля 20.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: d47b9722134c45fd89193a87b2a45efb
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: збільшення суми бюджетних зобов'язань
    Номер додаткової угоди: 6
    Дата внесення змін до договору: 24.02.2020 09:00
    Статус:
    Опубліковано