-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 - 33696500-0 Лабораторні реактиви(Контрольний матеріал/CBC-DH для аналізатора гематологічного DF50CRP)
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-005882-a
Завершена
31 244.00
UAH з ПДВ
Номер:
945996e55707418282d9d478c1712b30
Внутрішній номер закупівлі:
30264683
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-005882-a
Замовник:
Державна установа «Український медичний центр спортивної медицини Міністерства молоді та спорту України»
×
-
Код ЄДРПОУ:
05309392
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, вул. Стрітенська, будинок 7/9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Доріна Юлія 380669547648 J.Dorina@ukrsportmed.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33696500-0 Лабораторні реактивиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги UA-2026-08-06-007869-a через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
31 244.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Контрольна кров/CBC-DH, нормальний рівень
×
-
НК 024:2023:
55866 Підрахунок клітин крові IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Контрольна кров/CBC-DH, високий рівень
×
-
НК 024:2023:
55866 Підрахунок клітин крові IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал
Кількість
3 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Контрольна кров/CBC-DH, низький рівень
×
-
НК 024:2023:
55866 Підрахунок клітин крові IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал
Кількість
3 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "УКР ДІАГНОСТИКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38517622
-
Контактна особа:
Сидоренко Тетяна 380444675105 sergey_buzikevych@ukrdiagnostika.ua
-
Адреса:
01034, Україна, м. Київ, Рейтарська 18/11 Літ. А
Ціна пропозиції
31 244.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 12:45
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
c475afe27a274b299964619eeaf23309
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-005882-a-a1
Постачальник:
ТОВ "УКР ДІАГНОСТИКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38517622
-
Адреса:
01034, Україна, м. Київ, Рейтарська 18/11 Літ. А
Номер договору:
109
Сума договору:
31 244.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
29 200.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 15:00
Статус:
Підписаний