• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Код ДК 021:2015 - 33696500-0 Лабораторні реактиви(Контрольний матеріал/CBC-DH для аналізатора гематологічного DF50CRP)

Оголошено тендер

31 244.00 UAH
Номер: e1a83d1edfc344ffbad739b02d706959
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-02-006646-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: Державна установа «Український медичний центр спортивної медицини Міністерства молоді та спорту України»
Замовник: Державна установа «Український медичний центр спортивної медицини Міністерства молоді та спорту України»
Очікувана вартість: 31 244.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Код ДК 021:2015 - 33696500-0 Лабораторні реактиви(Контрольний матеріал/CBC-DH для аналізатора гематологічного DF50CRP)
Примітки: Зміни до Річного плану закупівель 2026 року. Підпунктом 6 пункту 13 Особливостей передбачено право замовника укласти прямий договір після того, як було відмінено відкрити торги через неподання жодної тендерної пропозиції.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33696500-0 Лабораторні реактиви
КЕКВ: 2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування: 02.09.2026 12:11

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗакупівля здійснюється в межах обсягів кошторисних призначень та відповідних асигнувань на 2026 бюджетний рік (Загальний фонд)
Код класифікації видатківКПК-2025:3401360 - Розвиток спортивної медицини
Сума31 244.00 UAH