• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Меблі для приміщень (ліжка)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)

202 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
07
год
51
хв
00
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 68c91ac95062422c812cfb3312257cfc
Внутрішній номер закупівлі: 30264662
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-005860-a   
Замовник: Міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)
Контактна особа: Олена Пантелеймонова +380512409258 20nastya20nastya20@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 39140000-5 Меблі для домуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 202 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.09.2026 12:44 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2026 12:44 - 18.09.2026 00:00
Період оскарження: 02.09.2026 12:44 - 15.09.2026 00:00
Аукціон: з 18.09.2026 11:15

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴202 000.00 Меблі для приміщень (ліжка)