• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Меблі для приміщень (ліжка)

Оголошено тендер

242 400.00 UAH
Номер: d90fe7452edd410c8e550b9d753752de
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-02-007059-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)
Замовник: Міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)
Очікувана вартість: 242 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Меблі для приміщень (ліжка)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 39140000-5 Меблі для дому
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 02.09.2026 12:27

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Ліжко двох’ярусне сімейне
Код ДК 021:2015: 39140000-5 Меблі для дому
Кількість 6 штука
Період постачання (не задано)
Ліжко двох’ярусне
Код ДК 021:2015: 39140000-5 Меблі для дому
Кількість 6 штука
Період постачання (не задано)
Ліжко дитяче (колиска)
Код ДК 021:2015: 39140000-5 Меблі для дому
Кількість 4 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписБлагодійна допомога
Сума242 400.00 UAH